سلب مسوولیت

codc

اعلامیه سلب مسوولیت

 در این وب سایت سعی کرده ایم محیطی را فراهم آوریم که شما بتوانید در زمینه ی بازارهای مالی داخل و خارج اطلاعاتی کسب کنید.این آموزش ها تمرکز بیشتری بر روی جنبه های روانشناسی معاملات و تحلیل تکنیکال دارد که در همه بازارها چه داخل چه خارج قواعد یکسانی دارد. در این وب سایت گاه مطالبی ذکر میشود که تخصصی در مورد فارکس صحبت میکند، فارکس در واقع چیز خاصی نیست به جز همان «بورس بین الملل» . به اینصورت که بازار بورس بین الملل از سه بخش اصلی بنامهای ۱-بازار سهام ۲- بازار کالا و ۳- بازار ارز تشکیل شده است که این مورد آخر یعنی «بازار ارز» را اصطلاحا بازار فارکس می نامند. ولی بر اساس اعلامیه سازمان بورس ایران، فعالیت در بازارهای ارز، سهام و فرابورس بین المللی، در داخل ایران غیر قانونی می باشد. بنابراین  مطالبی  که مرتبط با بازارهای مالی بین المللی درج میشود صرفا جهت استفاده فارسی زبانان خارج از ایران می باشد. با عرض پوزش چنانچه ساکن ایران هستید توصیه می نماییم تا قانونمند شدن  فعالیت در بازارهای بین المللی در بازارهای مالی داخلی سرمایه گذاری نمایید.

 سایت فراچارت فقط نمایش دهنده آگهی هایی است که تبلیغ می شوند و مسوولیتی در مورد محتوا و عملکرد شرکت یا شخص آگهی دهنده ندارد.

اعتماد و انجام هر گونه تراکنش مالی در زمینه پولهای الکترونیکی با وب سایتهایی که توسط این مجموعه معرفی می گردند، به عهده و به مسوولیت خود شما خواهد بود و ما صرفا اطلاع رسانی کرده ایم

 

پاسخ دهید

طراحی و اجرای این وبسایت : تیم فراچارت