سلب مسوولیت

codc

اعلامیه سلب مسوولیت و افشای ریسک


● در این وب سایت سعی کرده ایم محیطی را فراهم آوریم که شما بتوانید در زمینه بازارهای مالی داخلی (بورس تهران و آتی سکه) و جهانی آموزش هایی را کسب کنید. این آموزش ها بیشتر متمرکز بر روی تحلیل تکنیکال، فاندامنتال و جنبه های روانشناسی معاملات می باشد، که می تواند نیاز شما را در بازارهای مالی تامین کند.

● توجه داشته باشید کار در بازارهای مالی و معامله گری شامل ریسک می باشد و می تواند تمام و یا بخشی از سرمایه شما را از نابود کند، لذا با آگاهی و تسلط کامل اقدام به فعالیت در این نوع بازارها کنید.

● بر اساس اعلامیه سازمان بورس ایران ، فعالیت در بازار فـارکس در داخل ایران غیر قانونی می باشد. لذا توصیه می کنیم لطفا تا قانونمند شدن فعالیت در بازارهای جهانی، در بازارهای مالی داخلی (بورس تهران، آتی سکه و …) سرمایه گذاری و معامله گری نمایید.

● آگهی هایی که در فراچارت تبلیغ می شوند صرفا بصورت سفارش اگهی پذیرفته شده اند و فراچارت مسئولیتی در محتوا و عملکرد شرکت یا شخص آگهی دهنده ندارد. و همچنین انجام هر گونه تراکنش مالی در زمینه پولهای الکترونیکی، به عهده و به مسئولیت خود شما خواهد بود.

فراچارت در هیچ جا اقدام به برگزاری کلاس عمومی یا خصوصی نمی کند. و اگر هم موردی باشید حتما از طریق کانال تلگرامی فراچارت اطلاع رسانی می شود.

 

پاسخ دهید

افشای ریسک: بازارهای مالی دارای ریسک می باشند، لذا با دانش و آگاهی کامل در آنها اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. سلب مسئولت: فراچارت مسئولیتی در محتوای تبلیغ شده ندارد.