حمایت از ما

در فرم زیر لطفا مبلغ دلخواهتان را (به تومان) وارد کرده و دکمه پرداخت را کلیک و کمی صبر کنید تا به درگاه اینترنتی بانک سامان متصل شوید. توجه داشته باشید که فیلترشکن شما خاموش باشد.

تومان

 


 

 

فراچارت یک سرویس رایگان آموزشی تخصصی در حوزه بازارهای مالی می باشد. این سرویس از محل وقت و هزینه های شخصی اداره می شود. ارائه مطالب این وبسایت حاصل تجربیات و مطالعات فراوان می باشد که بصورت منظم و مستمر بروز رسانی می گردد. دسترسی به تمام محتوای سایت برای همه رایگان است و حتی نیاز به نام نویسی هم ندارد.

بخشی از هزینه های مستقیم شامل اجاره سرور برای دانلود، طراحی گرافیک، ترجمه مقالات،خرید ویدئو های آموزشی از اساتید، تهیه و سفارش محتواهای آموزشی، پهنای باند، برنامه نویسی و … می باشد که پشتیبانی شما قطعا می تواند به افزایش کیفیت سایت و مطالب کمک زیادی کند. لذا اگر فراچارت را لایق حمایت می دانید درگاه پرداخت آنلاین بالا پذیرای کمک مالی شما عزیزان می باشد.

حتی اگر کمکی انجام نگیرد ما افتخار می کنیم که شما مخاطب مطالب فراچارت هستید، و بخشی از دانش خود را از این سایت دریافت می کنید.

 

 

4 دیدگاه

 1. 1

  پایه های بورس

  من خیلی دعاتون میکنم سایتتون ۲۰

 2. 2

  hossein.h3

  ادمین محترم از طرف کلیه مراجعین این درگاه که از این مطالبی که با کیفیت بسیار بالا و بطور رایگان ( بر خلاف اکثر پایگاه های آموزشی دیگه) تهیه نموده اید از صمیم قلب آرزو میکنم انشاله به هر خواسته ای که دارید دست پیدا کنید اگه میزان کمک کمه بخاطر اینه که اکپر این بچه ها توان این کارو ندارن . امیدوارم در آینده ازدیک اینقدر در معاملاتم موفق باشم که بتونم در این امر خیری که در پیش گرفتین کمکتون کنم .

  1. 2.1

   مدیر

   ممنونم از شما دوشت عزیز. خوشحالیم از اینکه شما مخاطب ما هستید

پاسخ دهید

افشای ریسک: بازارهای مالی دارای ریسک می باشند، لذا با دانش و آگاهی کامل در آنها اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. سلب مسئولت: فراچارت مسئولیتی در محتوای تبلیغ شده ندارد.