مطالب مشابه

4 دیدگاه

 1. بازخورد: پارانرمال ترین اتفاقاتی هایی که تا حالا افتاده ( دیده شدن دلقک قاتل در تگزاس ) - دیدابین

 2. 1

  بی نام

  با سلام
  تشکر از مدیریت محترم بابت انتشار این متن ترجمه شده و تشکر از مترجم
  لازم به ذکر است که مدیریت سرمایه در بازی پوکر مخصوصا بازیهایی که استپ بای استپ کار میکنند مثل تگزاس هولدم یا اوماها و اوماها های و لو و ….. ۱۶ مرحله است و مدیریت سرمایه در بازارهای مالی و سرآمد آنان فارکس حداکثر ۷ مرحله بیشتر نیست و چه خوب است که دوستان از جمله بنده مدیریت سرمایه بازی پوکر را سرلوحه کارمان در تمام افکار اقتصادیمان قرار دهیم.
  در مورد رفتار شناسی خوشبختانه در بازارهای مالی مثل بازی پوکر حتی آنلاینش آنچنان رفتار افراد اطراف نمیتواند در سرنوشت ترید ما تاثیر بگذارد و حداکثر بحث سنتیمنت بازار و یا از جنبه فشار اینکه لوز اگرسیو باشه یا صخره یا …. میتواند کمک کننده باشد.
  کنترل احساسات هم که سر لوحه همه کارهای با ریسک بالاست که معادل بیل ویلیامز در فارکس میشه دانیل نگریانو در پوکر تورنومنت.
  کاش کمی هم در مورد اینکه در چه ساعاتی و در چه کازینوهایی باید با حساب بازی کرد که معادل آن در فارکس میشود در چه ساعاتی از روز و در چه جفت ارزهایی باید بازار را رسد کرد نیز صحبت میشد.
  تشکر

  0
  1. 1.1

   mahdi1608

   لطفا در مورد ۱۶ مرحله مدیریت سرمایه پوکر و ۷ مرحله مدیریت سرمایه فارکس بیشتر توضیح دهید؟؟؟

   0
  2. 1.2

   مدیر

   سلام و احترام. قرار شد یه بنده خدایی قبول زحمت کنند ومقاله مربطه را تحریر کنند

   0

پاسخ دهید

افشای ریسک: بازارهای مالی دارای ریسک می باشند، لذا با دانش و آگاهی کامل در آنها اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. سلب مسئولت: فراچارت مسئولیتی در محتوای تبلیغ شده ندارد.