codc

اعلامیه سلب مسئولیت و افشای ریسک


افشای ریسک

توجه داشته باشید فعالیت در بازارهای مالی و معامله گری شامل ریسک می باشد و می تواند تمام و یا بخشی از سرمایه شما را در مخاطره قرار دهد، لذا با آگاهی و تسلط کامل اقدام به فعالیت در این نوع بازارها کنید.

رضایت صاحبین اثر در فراچارت

منابع آموزشی داخل سایت فراچارت از سه طریق تامین می شنود لذا هیچ آموزشی بدون اجازه صاحب اثر آن در سایت قرار نمی گیرد

● منابع آموزشی با هزینه و حمایت مالی فراچارت تولید و برای استفاده رایگان در سایت قرار می گیرند.
● آموزش ها با رضایت خود صاحب اثر برای نشر رایگان و استفاده همگانی در سایت قرار می گیرند.
● صاحب اثر برای تبلیغات خود اقدام به تهیه محتوای آموزشی برای فراچارت می کند.

بازار های مالی جهانی

بر اساس اعلامیه سازمان بورس ایران ، فعالیت در بازار فـارکس در داخل ایران غیر قانونی می باشد. لذا توصیه می کنیم لطفا تا قانونمند شدن فعالیت در بازارهای جهانی، در بازارهای مالی داخلی (بورس تهران، آتی سکه و …) سرمایه گذاری و معامله گری نمایید.

سلب مسئولیت در آگهی های تبلیغاتی

آگهی هایی که در فراچارت تبلیغ می شوند صرفا تبلیغات هستند برای تامین مالی هزینه های سایت، و فراچارت هیچ مسئولیتی در محتوا و عملکرد شرکت یا شخص آگهی دهنده ندارد. ولی ما حساسیت زیادی روی آگهی ها داریم و هر تبلیغی را در سایت قرار نمی دهیم. و همچنین دقت کنید که انجام هر گونه تراکنش مالی با این شرکت ها، به عهده و به مسئولیت خود شما خواهد بود.

استفاده از نام فراچارت

فراچارت فقط در بستر وب به آدرس farachart.com و تلگرام به آدرس farachart فعال است و هیچ رسانه دیگری با نام متفاوتی ندارد لذا مراقب افراد سودجو که از نام و برند فراچارت استفاده می کنند باشید.

کلاس های آموزشی

فراچارت یک رسانه مستقل در زمینه تولید و انتشار محتوای آموزشی می باشد که بستر انتشار آن سایت فراچارت است لذا ما در هیچ جا اقدام به برگزاری کلاس یا دوره آموزشی نمی کنیم و اگر هم موردی باشد حتما از طریق کانال تلگرامی یا سایت فراچارت اطلاع رسانی می شود.

 

 

4 دیدگاه

 1. 2

  majid56

  با عرض ادب و سلام
  بنده یک کانال خصوصی کاملا رایگان دارم که محتوای اصلی آن آموزشی است و اگر اجازه می فرمایید ویدیوهای آموزشی شما را با ذکر منبع و نام استاد مربوطه در کانالم قرار دهم .
  با تشکر و تقدیم احترام

  1. 2.1

   مدیر

   سلام و احترام. در مورد این موضوع به مدیریت در تلگرام پیام دهید
   farachart_admin

 2. 1

  رضا

  با سلام و احترام خدمت شما عزیزان زحمت کش .سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین .برای بازنشر کردن ویدئوهای استادان عزیز تو کانال آپارات باید چکار کنم چطوری ازشون اجازه بگیرم تو کانال های آپاراتی ویدئوهای سایت بزرگتون زیاده منم میتونم بازنشر کنم یا نه ؟ چطوری؟

  1. 1.1

   مدیر

   سلام. کسی نباید ویدئو های فراچارت را در رسانه دیگری باز نشر کند. این ویدئو برای فراچارت ساخته شده و بابت اونها هزینه شده

پاسخ دهید

افشای ریسک: بازارهای مالی دارای ریسک می باشند، لذا با دانش و آگاهی کامل در آنها اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. سلب مسئولت: فراچارت مسئولیتی در محتوای تبلیغ شده ندارد.