codc

اعلامیه سلب مسئولیت و افشای ریسک


ما در رسانه آموزشی فراچارت سعی کرده ایم محیطی را فراهم آوریم که شما بتوانید در زمینه بازارهای مالی داخلی و جهانی آموزش هایی را کسب کنید. این آموزش ها متمرکز بر روی تحلیل تکنیکال، فاندامنتال و جنبه های روانشناسی معاملات می باشند، که می تواند نیاز شما را در بازارهای مالی تامین کند.

افشای ریسک

توجه داشته باشید فعالیت در بازارهای مالی و معامله گری شامل ریسک می باشد و می تواند تمام و یا بخشی از سرمایه شما را در مخاطره قرار دهد، لذا با آگاهی و تسلط کامل اقدام به فعالیت در این نوع بازارها کنید.

رضایت صاحبین اثر در فراچارت

منابع آموزشی داخل سایت فراچارت از سه طریق تامین می شنود لذا هیچ آموزشی بدون اجازه صاحب اثر آن در سایت قرار نمی گیرد

● منابع آموزشی با هزینه و حمایت مالی فراچارت تولید و برای استفاده رایگان در سایت قرار می گیرند.
● آموزش ها با رضایت خود صاحب اثر برای نشر رایگان و استفاده همگانی در سایت قرار می گیرند.
● صاحب اثر برای تبلیغات خود اقدام به تهیه محتوای آموزشی برای فراچارت می کند.

بازار های مالی جهانی

بر اساس اعلامیه سازمان بورس ایران ، فعالیت در بازار فـارکس در داخل ایران غیر قانونی می باشد. لذا توصیه می کنیم لطفا تا قانونمند شدن فعالیت در بازارهای جهانی، در بازارهای مالی داخلی (بورس تهران، آتی سکه و …) سرمایه گذاری و معامله گری نمایید.

آگهی های تبلیغاتی

آگهی هایی که در فراچارت تبلیغ می شوند صرفا تبلیغات هستند برای تامین مالی هزینه های سایت، و فراچارت هیچ مسئولیتی در محتوا و عملکرد شرکت یا شخص آگهی دهنده ندارد. ولی ما حساسیت زیادی روی آگهی ها داریم و هر تبلیغی را در سایت قرار نمی دهیم. و همچنین دقت کنید که انجام هر گونه تراکنش مالی با این شرکت ها، به عهده و به مسئولیت خود شما خواهد بود.

کلاس های آموزشی

فراچارت یک رسانه مستقل در زمینه تولید و انتشار محتوای آموزشی می باشد که بستر انتشار آن سایت فراچارت است لذا ما در هیچ جا اقدام به برگزاری کلاس یا دوره آموزشی نمی کنیم و اگر هم موردی باشد حتما از طریق کانال تلگرامی یا سایت فراچارت اطلاع رسانی می شود.

 

پاسخ دهید

افشای ریسک: بازارهای مالی دارای ریسک می باشند، لذا با دانش و آگاهی کامل در آنها اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. سلب مسئولت: فراچارت مسئولیتی در محتوای تبلیغ شده ندارد.