همکاری با ما

همکاری

نویسنده مهمان ما باشید

شما می توانید مقالات، ایده ها و مطالب مرتبط با بازارهای مالی را برای ما ارسال نمائید تا بعد از تایید با نام خودتان در سایت منتشر شود.

ارسال ویدئو های آموزشی

اگر در حوزه ی بازارهای مالی ویدئوی آموزشی کار کردید اعم از تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال یا … می توانید آنرا از طریق فراچارت با دیگران به اشتراک قرار دهید. انتشار ویدئو در فراچارت کاملا رایگان است و کپی رایت ویدئو ها کاملا رعایت میشود.

شرایط ارسال ویدئو برای فراچارت:

✅ محتوای آموزشی با ارزش و کاربردی باشد.

✅ صدا و تصویر ضبط شده دارای کیفیت بالایی باشد.

✅ آموزش از کلاس ضبط شده یا وبینار نباشد.

✅ ویدئو به هیچ عنوان موسیقی بک گراند نداشته باشه چون در حین آموزش به شدت برای مخاطب آزار دهنده هست.

✅ اگر پاورپوینت یا اسلایدی برای آموزش تهیه می کنید لطفا روی گرافیک و تصاویر و فونت آن کار کنید که برای مخاطب جذاب باشد.

✅ مبحث مربوطه کامل آموزش داده شود و به اینصورت نباشد که آموزش ناقص ارائه شود و ویدئو بیشتر جنبه جذب مخاطب و ترغیب او برای شرکت در کلاس یا خرید پکیج خاصی باشد.

✅ داخل ویدئو ها نباید تبلیغات باشد (متن یا صحبت تبلیغاتی) ولی در صورت تمایل می توانید آدرس سایت یا شبکه های اجتماعی خود را در آنها درج کنید (این کار را ما در بخش ادیت برایتان انجام می دهیم) و همچنین وجود متن تبلیغی یا صحبت تبلیغاتی در ویدئو ها مجاز نمی باشد.

✅ ویدئو ها در مبحثی که ارائه می شود حداقل باید ۴ ساعت آموزشی را در بر بگیرد

✅ اگر آموزش داری لغات انگلیسی می باشد لطفا سعی کنید آنها را صحیح تلفظ کنید. رعایت همین موضوع کوچک می تواند به حرفه ای تر شدن ویدئوی شما کمک کند.

نکات مهم:

✅ موقع ضبط ویدئو لطفا دسکتاپ خود را در حالت عدم نمایش ایکون ها قرار دهید (تا احیانا پوشه ها و برنامه های حریم خصوصی شما پیدا نباشد)

✅ تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی و موبایل خودتان را در حالت سایلنت قرار دهید که نویز و صدای اضافه روی فیلم در حال ضبط شدن ایجاد نشود.

 

 

 

افشای ریسک: بازارهای مالی دارای ریسک می باشند، لذا با دانش و آگاهی کامل در آنها اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. سلب مسئولت: فراچارت مسئولیتی در محتوای تبلیغ شده ندارد.