همکاری با ما

همکاری

نویسنده مهمان ما باشید

شما می توانید مقالات، ایده ها و مطالب مرتبط با بازارهای مالی را برای ما ارسال نمائید تا بعد از تایید و ساخت کاور با نام خودتان در سایت منتشر شود.

ارسال ویدئو های آموزشی

اگر در حوزه ی بازارهای مالی ویدئوی آموزشی کار کردید اعم از تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال یا … می توانید آنرا از طریق فراچارت با دیگران به اشتراک قرار دهید.

شرایط ارسال ویدئو برای فراچارت:

● محتوای آموزشی با ارزش و کاربردی باشد.

● صدا و تصویر ضبط شده دارای کیفیت بالایی باشد.

● اگر پاورپوینت یا اسلایدی برای آموزش تهیه می کنید لطفا روی محتوای آن وقت بگذارید تا از لحاظ دیداری و آموزشی روی مخاطب تاثیر بیشتری داشته باشد  همچنین فونت آن خوانا و زیبا باشد. مثل فونت یکان یا ایران سنز.

● مبحث مربوطه کامل آموزش داده شود و به اینصورت نباشد که آموزش ناقص ارائه شود و ویدئو بیشتر جنبه جذب مخاطب و ترغیب او برای شرکت در کلاس یا خرید پکیج خاصی باشد.

● ویدئو باید فاقد تبلیغات باشد و نهایت اسم کانال تلگرام یا اینستاگرام یا سایت در آنها درج شود (این کار را ما در بخش ادیت هم می توانیم برایتان انجام دهیم.) وجود متن تبلیغی یا صحبت تبلیغاتی در ویدئو ها مجاز نمی باشد.

● ویدئو ها در مبحثی که ارائه میی شود حداقل باید ۳ الی ۴ ساعت آموزشی را در بر بگیرد.

 

 

افشای ریسک: بازارهای مالی دارای ریسک می باشند، لذا با دانش و آگاهی کامل در آنها اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. سلب مسئولت: فراچارت مسئولیتی در محتوای تبلیغ شده ندارد.