همکاری با فراچارت

نویسنده مهمان ما باشید

شما می توانید مقالات، ایده ها و مطالب مرتبط با بازارهای مالی را برای ما ارسال نمائید تا بعد از تایید با نام خودتان در سایت منتشر شود.

ارسال ویدئو های آموزشی

اگر در حوزه ی بازارهای مالی ویدئوی آموزشی کار کردید اعم از تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال یا … می توانید آنرا از طریق فراچارت با دیگران به اشتراک قرار دهید. انتشار ویدئو در فراچارت کاملا رایگان است و کپی رایت ویدئو ها کاملا رعایت میشود.

شرایط ارسال ویدئو برای فراچارت:

شرایط ارسال ویدئو برای فراچارت:

✅ محتوای آموزشی با ارزش و کاربردی باشد.

✅ صدا و تصویر ضبط شده دارای کیفیت بالایی باشد.

✅ آموزش بصورت وبیناری یا از کلاس ضبط شده نباشد

✅ ویدئو ها در مبحثی که ارائه می شود حداقل باید ۴ ساعت آموزشی را در بر بگیرد

✅ مبحث مربوطه کامل آموزش داده شود و به اینصورت نباشد که آموزش ناقص ارائه شود و ویدئو بیشتر جنبه جذب مخاطب و ترغیب او برای شرکت در کلاس یا خرید پکیج خاصی باشد.

✅ ویدئو به هیچ عنوان #موسیقی بک گراند نداشته باشه چون به شدت برای مخاطب ازار دهنده هست در حین آموزش

✅ اگر پاورپوینت یا اسلایدی برای آموزش تهیه می کنید لطفا روی گرافیک و تصاویر و فونت آن کار کنید که برای مخاطب جذاب باشد

✅ ویدئو باید فاقد تبلیغات باشد و نهایت اسم کانال تلگرام یا اینستاگرام یا سایت در آنها درج شود (این کار را ما در بخش ادیت برایتان انجام می دهیم) و همچنین وجود متن تبلیغی یا صحبت تبلیغاتی در ویدئو ها مجاز نمی باشد.

✅ اگر اموزش داری لغات انگلیسی می باشد لطفا ترجیحا سعی کنید آنها را صحیح تلفظ کنید. رعایت همین موضوع کوچک می تواند به حرفه ای تر شدن ویدئوی شما کمک کند

نکات مهم :

✅ موقع ضبط ویدئو لطفا دسکتاپ خود را در حالت عدم نمایش ایکون ها قرار دهید (تا احیانا پوشه ها و برنامه های حریم خصوصی شما پیدا نباشد )

✅ تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی و موبایل خودتان را در حالت سایلنت قرار دهید که نویز و صدای اضافه روی فیلم در حال ضبط شدن ایجاد نشود

 

 

 

استفاده یا فروش محتوای آموزشی فراچارت در رسانه های دیگر نقض قوانین کپی رایت است و پیگرد حقوقی دارد.