همکاری با فراچارت

نویسنده مهمان ما باشید

شما می توانید مقالات، ایده ها و مطالب مرتبط با بازارهای مالی را برای ما ارسال نمائید تا بعد از تایید با نام خودتان در سایت منتشر شود.

شرایط ارسال ویدئو برای فراچارت:

اگر در حوزه ی بازارهای مالی ویدئوی آموزشی دارید اعم از تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال یا … می توانید آنرا بعد از بررسی تیم ما از طریق فراچارت با دیگران به اشتراک قرار دهید. انتشار ویدئو در فراچارت کاملا رایگان است و کپی رایت ویدئو ها کاملا رعایت میشود.

🟢 محتوای آموزشی با ارزش و کاربردی و مدرس به مطلب ارائه شده مسلط باشد.

🟢 ویدئو ها در مبحثی که ارائه می شود حداقل باید ۴ ساعت آموزشی را در بر بگیرد.

🟢 ویدئوها طبق یک سرفصل و عنوان بندی منظم تهیه شده باشد.

🟢 صدا و تصویر ضبط شده دارای کیفیت بالایی باشد.

🟢 حتی الامکان تصویر مدرس در حین تدریس در ویدئو نباشد چون این کار به شدت باعث حواس پرتی مخاطب خواهد شد.

🟢 آموزش بصورت وبیناری یا از کلاس ضبط شده نباشد. (به خاطر نقض شدن حریم خصوصی افراد و اینکه فراچارت تمایلی به نشر ویدئو های سوخته و مصرف شده ندارد).

🟢 مبحث مربوطه کامل آموزش داده شود و به اینصورت نباشد که آموزش ناقص ارائه شود و ویدئو بیشتر جنبه جذب مخاطب و ترغیب او برای شرکت در کلاس یا خرید پکیج خاصی باشد.

🟢 ویدئو به هیچ عنوان موسیقی پس زمین نداشته باشد چون به شدت برای مخاطب آزار دهنده هست و باعث حواس پرتی او می شود.

🟢 ویدئو فاقد تبلیغات باشد و نهایت آدرس سایت یا کانال تلگرام یا اینستاگرام در آنها درج شود (این کار را ما در بخش ادیت نیز می توانیم برایتان انجام می دهیم) و همچنین وجود متن تبلیغی یا صحبت تبلیغاتی در ویدئو ها مجاز نمی باشد.

توصیه ها :

✅ اگر آموزش دارای لغات انگلیسی می باشد لطفا سعی کنید آنها را صحیح تلفظ کنید. رعایت همین موضوع کوچک می تواند به حرفه ای تر شدن ویدئوی شما کمک کند.

✅ اگر پاورپوینت یا اسلایدی برای آموزش تهیه می کنید لطفا روی گرافیک و تصاویر و فونت آن کار کنید که برای مخاطب جذاب باشد.

✅ لطفا موقع ضبط ویدئو دسکتاپ خود را در حالت عدم نمایش ایکون ها قرار دهید (تا احیانا پوشه ها و برنامه های حریم خصوصی شما پیدا نباشد)

✅ تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی و موبایل خودتان را در حالت سایلنت قرار دهید که نویز و صدای اضافه روی فیلم در حال ضبط شدن ایجاد نشود.

 

 

 

استفاده یا فروش محتوای آموزشی فراچارت در رسانه های دیگر نقض قوانین کپی رایت است و پیگرد حقوقی دارد.