مطالب مشابه

12 دیدگاه

 1. 6

  mahdie

  به به عالی بود.لطفا در مورد صندوق های کالایی هم توضیح بدید.ممنون

 2. 5

  sahand

  ممنون از سایت فراچارت و آقای سپه وند بابت قرار دادن بی منت این آموزش ها ..منتظر ادامه اش هستیم

 3. 4

  Vahid

  تشکر از آقای سپه وند و مدیریت سایت فراچارت.
  بورس کالا و بورس انرژی حلقه ی گمشده ای برای تکمیل این سایت هست.
  آیا برنامه ای برای برگزاری دوره بورس انرژی رو هم دارید؟

  1. 4.1

   مدیر

   سلام ممنون از شما. پیگیری میکنم درخواست شما را

 4. 3

  maryam

  ممنون عالی بود .قسمت های بعد کی میذارید؟

 5. 2

  Reza

  سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت خوب فراچارت واقعا جای یک مجموعه کامل از بورس کالا خالی بود امیدوارم قسمت های بعد زود بذارید

 6. 1

  Rasoul

  واقعا واقعا جا داره تشکر کنم از استاد علی سپه وند و مدیریت فراچارت ، این چند هفته مدام در مورد بورس کالا جستجو و تحقیق میکردم و استرس نداشتن شناخت کافی باعث شد تا حدودی پشیمون بشم و هیچ مجموعه ای ندیدم که حداقل چند مثال عملی از خرید و فروش در بورس کالا برای ما زده باشه و اکثرا هم پولی و نیازمند پرداخت هزینه بود . تا الان که سه قسمت از این مجموعه ارزشمند آمده و جناب سپه وند وعده نشان دادن مثال عملی در قسمت های آتی را دادند و بسیار برای بنده هیجان انگیز است و بی صبرانه منتظر قسمت های بعدی هستم از جناب سپه وند و مدیریت فراچارت کمال تشکر را دارم . منتظر قسمت های آتی هستم و به تمام دوستان که قصد ورود به بازار کالا را دارند این مجموعه گرانبها را پیشنهاد میکنم . هیچ جا به صورت رایگان این آموزش ها را به شما نمیدهند. اگر میخواهید پولتون رو دور بریزید برید در سایت های دیگه دنبال چنین آموزشی باشید. تشکر فراوان از استاد سپه وند و مدیریت فراچارت ، موفق و پر سود باشید.

  1. 1.1

   mhr

   سلام بیزحمت درباره تحلیل کردن بازار کالا هم توضیح بدید

  2. 1.2

   مدیر

   ممنون از شما دوست عزیز. موفق باشید

پاسخ دهید

افشای ریسک: بازارهای مالی دارای ریسک می باشند، لذا با دانش و آگاهی کامل در آنها اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. سلب مسئولت: فراچارت مسئولیتی در محتوای تبلیغ شده ندارد.