مطالب مرتبط

19 دیدگاه

 1. پینگ کردن: این 20 نفر | فراچارت: آموزش رایگان بورس و بازارهای مالی

 2. 9

  پویا

  مطالب شما فوق عالیه. ولی نمیدونم چرا من همش دنبال ایراد گرفتن های املایی در کتب مجلات روزنامه ها دارم. البته این رو بگذارید به حساب این که من روی سایت شما حساس شدم و بسیار خوشم آمده. کلمه رﻧﺪی ﻣﮏ لین ﻣﻌﺎﻣﻠﻪ ﮔﺮی رﺍ با ﺷﺮوع ﺑﺎرﺍر ﺍرز (که میشه بازار ارز) رو درست بفرمائید.

  0
 3. 8

  شهرام

  من به ندرت در اینجور سایتها مطلبی می نویسم. اما لازم دونستم بگم سایت ارزشمندی را راه انداختید که نمونه آن نادر است. از لحاظ محتوی بسیار نوآوری دارد و مطالب آن اصلا کپی و پیست از سایتهای دیگر نیست. سایتی است که وقتی واردش می شی یک چیزی به اندوخته هات اضافه میکنه و وقتت تلف نشده.از شما کمال قدردانی را دارم. انشالله خداوند عوض این خدمت شما را عنایت فرماید. موفق باشید.

  0
 4. 6

  احسان

  سلام شرمنده جای دیگه ای نبود که سوالمو بپرسم
  یک تایمر برای بازار فارکس می خوام روی ام تی ۴نصب کنم ،میشه معرفی کنید

  0
 5. 5

  هادی

  اقا دستتون دردنکنه . خیلی مفید بود .

  0
 6. 4

  سعید

  بازم مثل همیشه عالی.ممنون

  0
 7. 3

  محمد

  فکر کنم این جمله اشتباه نوشته شده:

  “ﺍز ﻧﻈﺮ ﻣﮏ لین ﻣﻌﺎﻣﻠﻪ ﻫﻨﮕﺎم ﺷﮑﺴﺖ ﺳﻄﻮح ﺣﻤﺎﯾﺖ و ﻣﻘﺎوﻣﺖ در دورﻩ ﮐﻨﻮﻧﯽ ﺑﺎزﺍر ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ دورﻩ ﻫﺎی ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﻮد آور ﻧﯿﺴﺖ زﯾﺮﺍ ﺗﻌﺪﺍد ﺳﯿﮕﻨﺎل ﻫﺎی درﺳﺖ ﺍز ﺗﻌﺪﺍد ﺳﯿﮕﻨﺎل ﻫﺎی ﻏﻠﻂ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ.”

  سیگنالهای غلط بیشتره.

  0
 8. 2

  ازاد

  سلام . وقتتون بخیر .
  سایت با محتوا و خوبی دارید . من چند سالی هست که در بورس ایران مشغول فعالیت هستم و اخیرا تصمیم دارم وارد بازار فارکس بشم ولی در مورد نحوه افتتاح حساب و بروکرهای معتبر اطلاعی ندارم . اگر لطف کنید در این خصوص بنده را راهنمایی کنید ممنون میشم .

  0
 9. 1

  مهدی ادینه

  حمید جان سلام ممنونم از زحمات تو دوست گرامی امیدوارم که دوستانی که از این اطلاعات استفاده میکنند قدر اونو بدونن و به قوانین قید شده و تذکرات جنابعالی گوش داده و احترام بگذارند پاینده و مستدام باشی .

  0

ارسال یک نظر

طراحی و پشتیبانی تیم فراچارت