مطالب مشابه

4 دیدگاه

 1. 1

  حسام

  با سلام و خداقوت به شما و سایت با ارزشتان
  این جزوه آموزشی استاد بهزادی بسیار روان و قدرتمند است که شامل ترکیب الیوت ماینر با سبک کارولین برودن، دریک هابز و اسکات کارنی می‌باشد، که به جرئت می‌توان گفت با مطالعه و یادگیری این اثر انقلابی عظیم در کسب سود معاملات به خصوص برای الیوت کاران ماینری بوجود خواهد آمد. اما متاسفانه این جزوه آموزشی ناقص است و فقط سبک خانوم کارولین برودن را در بر دارد و مابقی جزوه نیست. لذا از صمیم قلب از شما تقاضا دارم مابقی جزوه استاد بهزادی را قرار دهید تا کاربران سایت از این جزوه ارزشمند بی‌نصیب نمانند.
  شک نکنید که سایت شما بهترین سایت فارکس ایرانی است…

  0
  1. 1.1

   مدیر

   سلام یه نمونه الان در سایت قرار گرفت ملاحظه کنید آیا همونه؟

   0
   1. 1.1.1

    حسام

    خیر جزوه‌ای که تازه در سایت قرار گرفته مربوط به دوره آموزشی الیوت به سبک ماینر جناب آقای بهزادی است که یک دوره تصویری ۱۱۱ قسمتی است که در بخش ویدئوهای آموزشی تکنیکال فارسی سایت قرار گرفته است.
    آقای بهزادی در صفحه اول جزوه پترن‌های هارمونیکی که در سایت شما قرار گرفته گفته که در این جزوه استراتژی‌های کارولین برودن ، دریک هابز و اسکات کارنی را آموزش می‌دهم. منتها وقتی به آخر جزوه میرسید میبینید که فقط استراتژی خانوم برودن بصورت کامل گفته شده…

    0
  2. 1.2

   mahmud

   بله منم با ایشون موافقم.
   جزوه آقای بهزادی ناقصه.

   0

پاسخ دهید

افشای ریسک: بازارهای مالی دارای ریسک می باشند، لذا با دانش و آگاهی کامل در آنها اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. سلب مسئولت: فراچارت مسئولیتی در محتوای تبلیغ شده ندارد.