مطالب مشابه

6 دیدگاه

 1. 1

  ابراهیم

  ممنونم جناب آقای ودایی عزیز بابت نشر این مصاحبه و همچنین از آقای فراهانی دانا که واقعا منطقی صحبت کرده اند. اصلا نفهمیدم کی به اخر مصاحبه رسیدم …….

  1. 1.1

   مدیر

   ممنون عزیزم از لطف شما

 2. 2

  محسن

  خیلی ممنون عالی بود. اگه امکانش هست با اساتید دیگه هم مصاحبه کنید و سوالات کاربران سایت رو بگیرید و از این بزرگان بپرسید.

 3. 3

  aliend

  سلام
  اول از همه واقعا ممنون از سایت عالیتون که برای شروع خیلی به من کمک کرد ! میخواستم فقط از منابع انگلیسی استفاده کنم برای شروع ولی واقعا از اینجا نمیشه گذشت !
  یه سوالی یه مدت بعد از خوندن این مصاحبه ذهنم رو درگیر کرده بود مجبور شدم برگردم بیام بپرسم دیگه !
  من خیلی به بازار فارکس علاقه دارم و برای اموزش وقت زیادی دارم میذارم و از طرفی هم میدونم در تکنیکال اقای فراهانی جز بهترین ها در ایران هستند ! خیلی کنجکاو بودم بدونم چرا بعد از ۱ سال فارکس رو کنار گذاشتن !

 4. 4

  mohammadreza

  خیلی متشکر بابت مطلب پرارزش و واقعا امیدوارم یک روزی کتاب فاندامنتال جامع و خوبی در بازار ایران قرار بگیرد چون خلا بزرگی است که کتاب خوبی در مورد فاندامنتال هم در بازار ایران و هم در بازار خارج نداریم

پاسخ دهید

افشای ریسک: بازارهای مالی دارای ریسک می باشند، لذا با دانش و آگاهی کامل در آنها اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. سلب مسئولت: فراچارت مسئولیتی در محتوای تبلیغ شده ندارد.