مطالب مرتبط

8 دیدگاه

 1. 0
   Teoden

  Teoden

  سلام. به واقع این اگر نام نویسنده نیز درج نمیشد حدس اینکه این متن استاد کارینا است دور از ذهن نبود.
  ذهن ژرف اندیش و نقطه کار (( بذری در ذهن کاشتن و بلوغ آن تا روز موعود )) فقط میتواند چنین متونی را بوجود آورد.اکثر مطالب ایشان که در این سایت نیز گنجانده شده ورای پیامی که در وهله اول میگیرم حاوی پیامهای چند وجهی دیگری نیز است.کما اینکه با زبان بی زبانی در این متن فرموده اند تمامی افرادی که در این بازار موفقند هنوز یک درصد موفقیت اصلی را نپیموده اند و شاید نیاز باشد که در اول کار از سبک یکی از اساتید پیروی کنیم اما باید در آینده سبک مختص به خودمان را تدارک ببینیم و چه بسا که ان سبک برترین سبک تریدری تا به امروز اقلا برای خودمان باشد.
  چه بسیار افرادی وجود دارند که ایده های بزرگ و منطقی قوی در سیستم ایده آل خود دارند اما متاسفانه همت و جسارت بوجود اوردن ایده خود در مقام عمل را ندارند.

 2. -1
  ماهان مهدیان

  ماهان مهدیان

  سپاس از راهنمایی شما . من هم یکسال اخیر روی سیستمی که با کف و سقف های زمانی و قیمت داره کار می کنم و خوشبختانه خیلی از آن راضی هستم در اکثر تایم فریم ها هم جواب میدهد . به نظر من هر کسی بتونه با توجه به ساختار شخصیتی خودش و روشی که کمترین فشار عصبی رو بهش وارد می کنه و با کمک دانسته های قبلی شیوه منحصر به فرد خودش رو ابداع کنه موفقیت بیشتری نصیبش می شه و می تونه تو این بازار دوام بیاره . اشکال کار من در حال حاضر فقط پایبند نبودن کامل به استراتژیم هست که سودهام رو از بین میبره . واقعاً تمرین و ممارست اصولی برای اینکه قوانین و مقررات سیستم و سرمایه ملکه ذهن ما بشوند ضرورویست.

 3. -2
  hessamfx

  hessamfx

  با سلام.
  میخواستم بدونم در حال حاضر ایشون راه دسترسی وبلاگ ویا هر چیز دیگه که بشه مطالبشون رو پیگیری کرد دارن ؟

  ممنون.

 4. -3
  SEPEHR.TH

  SEPEHR.TH

  مفید و کاربردی در عین شیوایی کلام. با تشکر از سایت خوب فراچارت

ارسال یک نظر

استفاده یا فروش محتوای آموزشی فراچارت در رسانه های دیگر نقض قوانین کپی رایت است و پیگرد حقوقی دارد.