مطالب مشابه

7 دیدگاه

 1. 1

  omid

  درودبرشما…بسیارعالی بود.

 2. 2

  shahram

  با سلام و احترام.بسیار آموزنده و ارزشمند بود.اصولا بهترین ابزار تحلیلی از نظر بنده بعد از سالها مطالعه حدودا ۱۲ سال در بازارهای مالی الیوت است.آنچه که الیوت می گوید در تحلیلها به جرات هیچ ابزار دیگری توانایی آنرا ندارد.مهمترین بحث در الیوت هم امواج اصلاحی است.و سخترین مبحث این دانش هم می باشد .انشالله بتوانید فایلهای تصویری آموزشی در مورد الیوت در سایت قرار دهید. وچون اکثر مراجعه کنندگان سایت فارسی زبان هستند در مورد فایلهای زبان اصلی خیلی نمی شود بهره ای برد.چون نکات بسیاری در این فایلها است که تمرکز زیادی می طلبد و اگر مشکل زبان هم داشته باشیم یادگیری را خیلی مشکل می کند.از جناب رامین پورمند هم بسیار ممنونم که چنین زحمتی رو متقبل شدن و این فایلهای ارزشمند رو ترجمه کردن.واقعا اینگونه فایلهای آموزشی تصویری به اندازه کلاسهای درسی ارزشمند هستند بخصوص زمانی که توسط بزرگان بازارهای مالی با کولباری از تجربه تهیه شده اند.انشالله دوستانی که توانایی بالایی در زبان دارند با سایت شما همکاری کنند و این سایت از اینگونه فایلهای آموزشی ارزشمند غنی گردد.فایلهای ویدئوتصویری چیزهایی رو می توانند به دانشجو منتقل کنن که فایلهای متنی کمتر می توانند.توفیق روز افزون را برایتان آرزومندم.

  1. 2.1

   مدیر

   ممنون از شما. در فکر الیوت هستیم به زودی انجام میشه

 3. 3

  sadra

  سلام
  بسیار … بسیار عالی و مفید
  خدا به آقای پورمند قوت و سلامتی بدهد که با هنرمندی و توانایی ترجمه کردند

 4. 4

  Hesam

  بی شک کمک کردن به افرادی که در پی ثروت آفرینی هستند بسیار ارزشمندتر از کمک کردن به افراد فقیر است.
  بنده ماه های زیادی را به دنبال این دوره بودم. و حالا این دوره ارزشمند با یک دوبله حرفه ای آن هم “به صورت رایگان” در اختیار من قرار گرفت. از صمیم قلب برای آقای پورمند و همچنین مدیر سایت فراچارت آرزوی سعادت و کمیابی را دارم.
  حتما خداوند عوضش را به شما خواهد داد.
  خداقوت

  1. 4.1

   مدیر

   ممنون از لطف شما دوست عزیز

پاسخ دهید

افشای ریسک: بازارهای مالی دارای ریسک می باشند، لذا با دانش و آگاهی کامل در آنها اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. سلب مسئولت: فراچارت مسئولیتی در محتوای تبلیغ شده ندارد.