مطالب مشابه

13 دیدگاه

 1. 7

  ایمان

  موج چهار هیچگاه در امواج پیشرو موج یک رو نقص نمی کنه …
  اونوقت در دقیقه پنج و سی بخش اول سیکل پیشرو موج چار در یک روند نزولی وارد موج یک شده و داره به عنوان موج پیشرو معرفی میشه !!!!

  در انتخاب آموزش دهندگان دقت کنید .

  1. 7.1

   مجید

   سلام
   از صمیم قبل من از استاد اسلامی تشکر می کنم چرا که با یه صحبت ۲۰ دقیقه ای ایشون در نمایشگاه بورس سال ۹۶ مسیر من در بورس عوض شد و خودم مدیون ایشون می دونم فقط نمی دونم چه دلیلی داره که فراچارت راه ارتباطی با استاد اسلامی رو معرفی نمیکنه چرا که می خوام در دوره های خصوصی ایشون شرکت کنم.. تا یادم نرفته بگم آقای ایمان شما ه میشه عادت دارید تا چیزی رو کامل متوجه نشدید قضاوت کنید استاد اسلامی گفتند در موارد استثنا مثل مثلث های قطری م وج ۴ وارد موج یک میشه نه این که همیشه این اتفاق بیفته!!بهتر نیست وقت بزارید دقیق ببینید بعد نظر بدید

  2. 7.2

   Sinacgda

   دوست عزیز شما با دقت نگاه نکردید ، اقای اسلامی یه مدل اشتباه از موج شمار رو با یه مدل درست از موج شماری رو مقایسه میکرد ، لطفا زود قضاوت نکنید

 2. 6

  هدایت الله قناعت پیشه

  ویدیو های آقای محسن اسلامی بسیار خوب و عالی است. دکتر ژند هم بسیار خوب موج شماری را تدریس کرده اند. اما ما کتاب آقای مهدی میرزایی عزیز را هم داریم که اتفاقا این نکته موج چهار را توضیح داده اند که در شرایط خاصی می تواند همپوشانی داشته باشد.
  از سایت شریف فراچارت سپاسگذارم.

 3. 5

  احسان

  با سلام
  با تشکر از ویدوهای خوتون. به نظرم مطالب خیلی ساده و روان بیان کردید

 4. 4

  مصطفی

  با تشکر از آقای اسلامی و سایت فراچارت .اگه امکان داره بقیه ویدوها را هم بزارید و در مورد الگوهای اصلاحی هم اگه میشه بیشتر توضیح بدید.

  1. 4.1

   مدیر

   سلام ممنون از شما. کل ویدئو های الیوت همین تعداد است.

 5. 3

  جواد

  من که گیج شدم! اقای ژند در کلیپ موج شماریشون گفتند طبق گفته اقای گلن نلی موج ۴ میتونه وارد محدوه موج ۱ بشه و روند هارمونیکی میشه و خودشون تو شمارش امواجی که انجام دادند دیدم با اینکه موج ۴ وارد محدوه موج ۱ شد شمارش رو انجام دادند. حالا شما و خیلی های دیگه میگید نباید موج ۴ وارد محدوه موج ۱ بشه و اگه شد موج شماری رو غلط انجام دادیم! الان یکی بگه کی به کیه؟!

  1. 3.1

   مدیر

   در بحث موج شماری الیوت تعدد آرا خیلی زیاده. به خاطر همین هست که معمولا دو الیوت کاری را نمی تونید پیدا کنید که یک موج را دقیقا مثل هم شمرده باشند. در ضمن اقای اسلامی الیوت کلاسیک را تدریس کردند. الیوت به سبک گلن نیلی چیز متفاوتی هست.

   1. 3.1.1

    Chista

    سلام
    خدا قوت
    اول اینکه تشکر میکنم از اینکه آموزش های بسیار خوبی را به صورت رایگان در اختیار همه افراد قرار میدهید.
    سوالم این هست که جناب آقای اسلامی در اوایل فیلم دومشون میفرمایند که هیچ گاه موج ۴ نباید داخل موج یک بشود و به قول شما الیوت کلاسیک هست ولی در همان فیلم دقیقه ۶:۳۰ مثالی را اوردند که دقیقا وارد موج یک شده و جناب اسلامی روی آن تحلیل کرده اند یعنی دو دقیقه بعد حرف ایشان نقض شده.اگر لطف کنید یکم بیشتر در مورد این موضوع صحبت کنید و راه نمایی ممنون میشم
    چونکه من به عنوان یک مبتدی واقعا گیج شدم
    ممنون از شما

 6. 2

  TNT

  با تشکر از آقای اسلامی بابت آموزش هاشون فقط یک انتقاد کوچیک از آقای اسلامی دارم و اونم اینه که در مبحث های آموزشیشون سعی کنن کمی از جزئیات بپرهیزن چون حجم بالا کلیپ و تعداد زیاد کلیپ ادمو خسته میکنه
  با تشکر از جناب اسلامی استاد عزیز ما

 7. 1

  جواد

  دوستان کسی اینجا سبک گلن نیلی رو کار کرده و نتیجه گرفته؟

پاسخ دهید

افشای ریسک: بازارهای مالی دارای ریسک می باشند، لذا با دانش و آگاهی کامل در آنها اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. سلب مسئولت: فراچارت مسئولیتی در محتوای تبلیغ شده ندارد.