مطالب مرتبط

411 دیدگاه

 1. 191

  mehdi

  باسلام خدمت مدیران سایت آموزشی فراچارت
  ضمن تشکر و قدر دانی از تمامی مدیران این سایت
  تشکر ویژه دارم خدمت استاد بزرگوار جناب آقای سعید خاکستر امیدوارم هرجا که هستند سالم و سلامت باشند
  واقعا ممنون از آموزشهای خوبشون
  همگی سالم باشید

 2. 190

  Siavosh Alizade

  با درود به همه عزیزان
  ضمن تشکر مجدد از مدیریت سایت و قدردانی هر لحظه از عزیز برادر استاد خاکستر که متولی این سبک بی نظیر هستند.
  پس از حدود یکسال مجدد سر زدم تا تجدید قدردانی کنم.
  عزیزانی که علاقمند بازارهای مالی و تمایل ورود به این حرفه را دارید.
  یک نکته بسیار مهم که ممکن هست اصلا به آن توجه نشود.
  ۱: برای طی کردن دوره های اولیه و آکادمیک حداقل ۲ تا ۴ سال (برای فوق دیپلم و لیسانس) و دوره های عالی ۷ تا ۹ سال (فوق لیسانس و دکترا) زمان صرف میشود تا حداقل اطلاعات اولیه صرفا آکادمیک کسب شود.
  ۲: پس از گرفتن مدرک با قبولی در آزمون تازه کارآموزی بین ۶ ماه تا ۳ سال زمان میبرد تا فرد آماده ورود به بازار در حرفه تخصصی خود شود.
  ۳: امکان کسب مدرک دوره های عالی و تخصصی پیش از طی کردن دوره های اولیه وجود ندارد. مثال : یک دکتر جراح فوق تخصص ابتدا باید دیپلم گرفته سپس دکتر عمومی و بعد از ان تخصص و سپس تخصص و بالاخره فوق تخصص بگیرد.
  عزیزان دوره های استاد خاکستر در حد فوق تخصص است. پس ابتدا باید دوره های اولیه کلاسیک و مبانی بازارهای مالی و آشنایی کامل با انواع بازارها و سپس دوره های آموزشی مبانی کلاسیک پیشرفته را طی بفرمایید. که حداقل ۱ تا ۲ سال زمان خواهد برد.
  ۴: پس از گذراندن دوره های اولیه و مقدماتی و پیشرفته جهت کسب تجربه باید حداقل ۶ ماه در حساب دمو شروع به تحلیل جهت تشخیص بازارهای مختلف ، زمانها ، سطوح ووو نموده
  ۵: پس از آشنایی و تسلط به محیط نرم افزار هر دوره آموزشی استاد را حداقل ۲ تا ۳ بار دیده و نوت برداری و در چارتهای مختلف بررسی و تمرین فرمایید. جهت تسلط بر مبانی هر مبحث حداقل ۳ هفته تا یک ماه زمان لازم خواهد بود تا فقط بر مبانی آکادمیک تسلط کامل صورت گیرد که حدودا یک تا ۳ سال زمان طلب می کند. چنانچه بر مبانی کلاسیک کامل تسلط داشته باشید حداقل زمان لازم برای تسلط ۶ ماه تا ۱ سال خواهد بود.
  ۵ : پس از تسلط کامل و ترید در دمو به مدت حداقل ۶ ماه و اخذ وین ریت بالای ۷۰ درصد حداقل در ۱۰۰ ترید متوالی تازه امادگی افزایش وین ریت را خواهید داشت.
  ۶: باز نمودن حساب ریل و کسب تجربه واقعی درصورت شناخت کامل از خود در بحث روانشناختی و مدیریت سرمایه صرفا با تجربه کردن صورت می گیرد که درصورت رعایت حداکثر ۲ درصد از سرمایه و مارجین و طی کردن حداقل یک سال موجب خواهد شد که شما قادر گردید خود را بشناسید. خودشناسی به معنی عدم تاثیرپذیری از هیجان ، درک وضعیت با توجه به ساعات دقیق خبرها و تشخیص زمان ورود در محل مناسب در تایم فریم مناسب با استاپ مناسب و البته از همه مهمتر تعیین اهداف و تی پی ها با توجه به تشخیص تایم فریم و ست کردن اوردر خواهد بود.
  ۷: چنانچه بر مبانی اولیه تسلط ندارید دیدن این دوره برای شما مشابه نشستن سر کلاس دوره فوق تخصص است وقتی هنوز دیپلم گرفته نشده پس از دیدن آن کسب فیض نخواهید برد و بجای نت برداری ذهن شما درگیر سخنان پراکنده خواهد شد. فردی که تشنه اطلاعات است حاضر خواهد بود ساعتها زمان و هزینه صرف کند تا یک مطلب پر ارزش را درک کند. تمام مواردی که در مباحث ارایه شده با پرداخت و خرید کتابها و منابع خارجی توسط استاد و سایر عزیزان صورت گرفته و اکنون به لطف پروردگار بی نیاز از نظر مالی و صرفا به جهت حس انسان دوستی و جهت کمک و یاری به علاقمندان به رایگان در اختیار قرار گرفته که بعضا بسیاری با طی کردن چند دوره و کپی برداری بدون اعلام منبع در حال حاضر به تدریس طبق روش ابداعی استاد با اسامی دیگر در سرتاسر دنیا هستند. اگر تا کنون اطلاع نداشتید پس از این لحظه درجریان قرار گرفتید که درجه و ارزش این پکیج بی حد و غیر قابل قیمت گذاری است.

  چه عزیزانی که انلاین با شناخت روحیات خود و قدرت و توان تشخیص در تایم های پایین اسکلپ میزنند یا عزیزانی که در تایم و سطوح ۴ ساعته بدنبال سوئینگ هستند یا عزیزانی که در تایم های بالاتر با استاپ بالاتر ترند ترید میزنند. همه قطعا بیش از ۳ سال تجربه عملی و حداقل ۱ تا ۳ سال تجربه آکادمیک کسب کرده اند که اکنون وین ریتی بالای ۷۰ درصد تا ۹۵ درصد دارند و تمام این تلاشهای شبانه روزی با کال مارجین شدنها و سختی کشیدنها فقط و فقط با پشتکار و درک کامل مبانی و قوانین رفتار شناسی و تشخیص ذهنیت بازار از طریق نحوه حرکت کندلها به سمت سطوح و قطعا با پشتوانه آموزش استاد خاکستر صورت گرفته.
  مردی که تمام تلاش خود را نموده تا با وجود انواع تهدیدات و تهمتها ووووو به ساده ترین شکل این حجم سنگین از اطلاعات را در کمترین زمان ممکن به رایگان تحت اختیار هموطنان قرار دهد و دکان سودجویان را تخته نماید. روش و سبکی که برای اولین بار به این شکل ابداع و بر اساس گام های حرکتی ارایه شده. امید که کتابهای استاد تا چند سال آینده آماده و دردسترس علاقمندان قرار گیرد تا امکان سو استفاده ها به کمترین شکل ممکن محدود شود.
  پوزش از اینکه موارد طولانی اما لازم جهت اطلاع همه علاقمندان تازه وارد به این مقوله است.
  موفقیت پس از کسب آگاهی لازم و همواره بهترین انتخاب ، پس از کسب تجربه کافی ممکن خواهد بود.

  مانا و پیروز باشید

 3. 189

  sceptered

  آموزش ها درجه یکه ولی برای کسی که تسلط کامل روی پرایس اکشن و تحلیل تکنیکال داره. اگر مبتدی هستید اصلا سراغ این مجموعه نیاید چون هیچی درک نمی کنید و مثل دوستانی که نظر منفی دادن ، فکر می کنید بیهوده گفته میشه و این داستانا
  توجه کنید که حتما باید درک کامل از الگوها ، مناطق عرضه و تقاضا ، شکست ها و پولبک ها و… داشته باشید و باید فعال باشید تا از این آموزش برای غلق گیری و رفع اشکال معاملاتی استفاده کنید .
  چون کسی هستم که حداقل ۲۰ تا دوره مختلف پرایس اکشن از پکیج فروش ها و آموزش های خصوصی خریداری کردم و در آخر کار متوجه شدم که بیشتر این ها کپی برداری از مجموعه آقای خاکستر هست ، بهتون اطمینان میدم اگر درک پرایس اکشن و تکنیکال داشته باشید ، مشاهده و نکته برداری از مجموعه تریگر شما رو تبدیل به حرفه ای بازار میکنه .
  درضمن من باخبر شدم که آقای سعید خاکستر سال گذشته بر اثر کرونا فوت کردند که خیلی متاسف و اندوهگین شدم .
  ادمین عزیز فراچارت اگر این خبر درسته لطفا اعلام کنید .

 4. 188

  Hosein

  با سلام و خسته نباشید
  کیفیت صدای بشدت ضعیف و پر از نویز و ازار دهنده
  و بشدت زیاد حاشیه رفتن و اروم صحبت میکنن
  اگر حاشیه حذف بشه ۳۰ دقیقه مفید باشه خیلی بهتره
  هرچند که نمیشه دیگه درستش کرد ولی جوریه که من نتونستم ادامه بدم بعد یک ساعت دیدن …

 5. 187

  amirhossein81

  با سلام خدمت اساتید عزیز من قبل خوندن مطالب دیدگاه ها را مطالعه می کنم لطفا به جای مطالب پر حاشیه دوستانی مثل من راهنمایی کنید تا هممون از مطالب بهره ببریم در کل دید گاه دها من بالاخره متوجه نشدم دوره ۹۸استاد را تهیه کنیم بخونیم یا این دوره با اون دوره فرقی نداره واگه فرقی داره اون دوره را از کجا تهیه کنیم؟با تشکر از عوامل فراچارت

  • 187.1

   محمد حسین یزدیان

   در پاسخ به: amirhossein81

   مطالب هردو دوره تقریبا یکی هست به جز مبحث سشن ها در دوره ۹۶. دوره ۹۸ سرفصل ها کمی منظم تر شده و حواشی دوره ۹۶ سعی شده تا کمتر باشه.
   داخل گوگل دوره ۹۸ سعید خاکستر جستجو کنید میاره براتون
   اگر مبتدی هستید یا تازه شروع کردید و آغاز راه هستید پیشنهاد میکنم دوره های دیگر ک داخل همین سایت هم هستند را ببینید و بعد بیایید سراغ عالیجناب خاکستر. چون دوره ایشون در بالاترین سطح پرایس اکشن قرار میگیره و اصلأ مناسب مبتدی ها نیست.

 6. 186

  mahdi

  سلام
  دوستان تمپلیت جدید آقای خاکستر را از کجا می تونیم، تهیه کنیم. کسی آی دی ایشان را در تلگرام داره؟؟؟
  ورژن جدیدی در آموزش ۱۳۹۸، آقای خاکستر استفاده می کنند، کسی میدونه از کجا میشه تهیه کرد. داخل کانال تلگرامی ایشان این ورژن جدید قرار داده نشده است.

 7. 185

  quasimodo

  استاد خاکستر چرا سایت اصلیو بسته ؟ دوره ۹۸ یه سطح از تموم دوره های اموزشی بالا تره البته فک کنم هنوز تو کانال تلگرام لینکاش باشه

 8. 184

  ali farahany

  سلام به همه دوستان یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
  روش تریگر پرایز اکشن جناب خاکستر در ارز های دیجیتال هم کارایی داره ؟
  برای استفاده در تریدینگ ویو آیا ATR خود تریدینگ ویو برا محاسبه اندازه حرکت و تشخیص پیوت خوبه؟
  برای تشخیص پیوت باید حداقل ۳ کندل در یک راستا حتما پشت سرهم باشن یا اگر کندلی مخالف اونها بین حداقل ۳ کندل یا روند ما بود دیگه به کار نمیاد این استراتژی؟
  برای محاسبه اندازه ATR حداقل ۳ کندل دریک راستا میشه از شدوها هم استفاده کرد یا فقط باید از بدنه استفاده شود؟
  اگه تایم ترید ما ۴ ساعته باشه تریگر تایم برا ورود تایم ۱۵ دقیقه مناسبه؟
  شرمنده اگه پر حرفی کردم.

  • 184.1

   Jasem

   در پاسخ به: ali farahany

   سوال اول:سبک تیرکس در هر بازاری که نقدینگی بالایی داره کاربرد داره.
   سوال دوم:اندیکاتور trex [mrd3v] را در تریدینگ ویو سرچ کنید. البته یدونه دیگ هم هست شبیه هم هستن تقریبا.
   راجب سوالات بعدی نظر خودم رو میگم شاید برخی دوستان و خود عالیجناب خاکستر نظر دیگ داشته باشه.
   سوال سوم: منظور از ۳ کندل در یک راستا همون ۳ کندل استاندار در یک راستا یا حدود ۲.۵_۳ ای تی آر هست که اگر این مقدار حرکت در یک سمت داشته باشیم شاهد روند در اون راستا هستیم.
   سوال چهارم: از شدو ها باید استفاده کرد.
   سوال پنجم: بله تایم شما درست هست. تایم ها به ترتیبی که استاد گفتند استفاده میشه.
   ۱m_5m_15m_1h_4h_1d_1w_1M
   تایم بزرگ هرکدوم باشه تایم پترن میشه پایینی و تریگر پایین ترش.

   • 184.1.1

    ali farahany

    در پاسخ به: Jasem

    سلام خیلی ممنون که پاسخ دادید. یه سوال دیگه ای که داشتم این بودکه موقع تشکیل پیوت پولبک باید به خط مرزی بدنه باشه یا شدو؟

    • 184.1.1.1

     Jasem

     در پاسخ به: ali farahany

     با عرض شرمندگی متوجه سوالتون نشدم. اگه خواستید همینجا عکس بفرستید اگر بلد بودم جواب خواهم داد.

 9. 183

  vahidsaadati

  با سلام خدمت یکی از بزرگ تمرین های دنیای فارکس و پرایس اکشن🌷🌷🌷🌷
  استاد امکانش هست که در آینده یک دوره تکمیلی برگزار کنید؟البته تو این مدت خیلی ضربه خوردین از صحبت های نسنجیده آدم نما ها…ولی نمیشه همرو با یک چشم و نگاه دید…کسایی که واقعا میخوان یاد بگیرن و درست کار کنن حسابشون جدا هست…
  با تشکر از شما که تا امروز هر چی دارم از آموزش های شماست

 10. 182

  milad.18

  دوستان من میخوام این دوره استاد خاکستر رو بعد از گذروندن چند دوره شروع کنم احتیاج به راهنمایی دارم اول اینکه حتما باید از همین اندیکاتور نوشته شده خود استاد استفاده کرد دوم اینکه در تایم فریم های پایین مثه ۱۵ دقیقه و ۳۰ دقیقه و ۵ دقیقه هم میشه تو این سبک کار کرد؟

  • 182.1

   vahidsaadati

   در پاسخ به: milad.18

   در تمام تایم ها الگو ها تکرار میشه و استاد میگه که تایم فریم های فرکتالی هست…بستگی به مدل ترید کردن خودتون داره(تریدر روزانه…ترند تریدر…سوینگ تریدر و…)

 11. 181

  mahdi

  سلام
  دوستان عزیزف من برای استفاده از تمپلیت آقای خاکستر باید متاتریدر ۴ را نصب کنم. بهنظر شما از کدام بروکر برای ثبت نام بهره بگیرم که نیاز به احراز هویت نداشته باشد. چون ایران تحریم است، هر بروکری آنرا نمی پذیرد.

  • 181.1

   Jasem

   در پاسخ به: mahdi

   سلام ابتدا حساب دمو در یک بروکر باز کنید. حتی خود متاتریدر ۴ هم حساب دمو داره و اصلا نیاز ب احراز هویت نیست.
   وقتی حرفه ای شدید و قصد داشتید در حساب ریل کار کنید بروکری که قصد دارید در آن کار کنید رو انتخاب کنید. بروکر هایی که با ایرانیان کار میکنند مشکل احراز هویت ندارند و میتوانید احراز هویت انجام دهید.

 12. 180

  mahdi

  سلام
  دوستانی که دو دوره را دیدند، در صورت امکان بفرمایند که کدام را ملاحضه کنیم.
  یا اگر دوره سال ۹۶ یا ۹۸ را دیدند، لطفا بفرمایند که دوره چه سطحی داشت و دارای چه کیفیتی به جهت مطالب بوده است.

  • 180.1

   محمد حسین یزدیان

   در پاسخ به: mahdi

   مطالب هر دو دوره تقریبا یکی هست ولی دوره ۹۸ سعی شده حاشیه های دوره ۹۶ رو نداشته باشه. و سر فصل ها هم اندکی جابجا شده و منظم تر است. و فقط مبحث مربوط به سشن ها از دوره ۹۶ رو در دوره ۹۸ پوشش نداده اند.
   از لحاظ سطح دوره هم اینطور بگم که تاحلا دوره ای با این سطح ندیده ام. بسیاری از مطالب تلفیق مواردی که استاد خاکستر خودشان ابداع کرده اند با آموزه های اساتید بزرگ مانند سم سایدن و آلفونسو مورنو. به علاوه سبک RTM(ایف). قطعا این دوره در سطح حرفه ای (حتی بالاتر)هست و برای فهم این دوره باید پیش نیاز های زیادی لازم هست. برای شروع پرایس اکشن اصلا ازین دوره شروع نکنید چون به احتمال زیاد نتیجه نخواهید گرفت.
   پیشنهاد بنده این هست که برای ورود به پرایس اکشن از دوره آقای جبارپور ( https://farachart.com/14827 ) شروع کنید

   در آخر یادتان نرود آموختن مهارتی که با آن بتوانید در هر جای دنیا فقط با یک لب تاپ و خط اینترنت کسب درآمد کنید نیازمند تلاش و پشتکار بسیاری است. امیدوارم موفق باشید 🌹

  • 180.2

   مدیر

   در پاسخ به: mahdi

   هر دو دوره از لحاظ محتوایی یکی هست ولی دوره ۹۸ حواشی اموزش حذف شده ازش

 13. 179

  mahdi

  سلام
  امکانش هست که دوره پرایس اکشن سال ۹۸ استاد خاکستر را نیز بارگزاری کنید. من این دوره را از جایی تهیه کردم و نمی دانم که ایشان اجازه تماشای رایگان آنرا داده اند و یا خیر. وتنها سایتی که می توانم به آن اعتماد کنم به جهت اینکه با استاد دوره هماهنگ می کند و سپس اقدام به بارگزاری دوره می کند، فراچارت است. در صورت امکان این دوره جدید را بارگزاری نمایید.

 14. 178

  farshad fotoohi

  من لازم دیدم چند نکته رو یادآوری کنم. میگم یادآوری چون بارها تو نظرات گفته شده ولی باز همون سوال ها توسط دوستان پرسیده میشه. این دوره آموزش سنگین هست و برای درک این دوره نیاز به یه سری آموزش مقدمات داره. این دوره تو ۱ سال و نیم کامل شده شما در زمان کوتاهی پشت سر هم بدون تمرین و … آموزش ها رو میبینید و دوره رو متوجه نمیشید حالا یه سری هم میاید اینجا نسبت به دوره و نوع آموزش استاد خاکستر کم لطفی میکنید.
  با تشکر فراوان از زحمات استاد بی بدیل پرایس اکشن، استاد خاکستر عزیز و مجموعه فراچارت

 15. 177

  milad.18

  این دوره استاد که در سایت قرار گرفته جهت دانلوید دوره ۹۶ هستش یا ۹۸
  با تشکر

 16. 176

  محمد۸۳

  سلام دوستان من ی سوال داشتم
  من تحلیل تکنیکال رو بلدم خواستم که پرایس اکشن ال بروکز رو بخونم گفتن سطحش بالاست باید یک مطالعه قبلی پرایس اکشن داشته باشید برید پرایس اکشن استاد سعید خاکستر رو ببینید… و الان که این دوره رو دیدم خیلی گیج شدم حالا طبق نظر دوستان یا بحث سنگینه و در سطح حرفه ای هستش یا استاد خاکستر اصلا بلد نیست درس بده و مباحث رو میپیچونه…
  بعضی از دوستان هم گفتن که برای دیدن دوره استاد خاکستر بازم باید یک دوره پرایس ببینی. یکی راهنمایی کنه الان چیکار کنم

  • 176.1

   محمد حسین یزدیان

   در پاسخ به: محمد۸۳

   به عنوان کسی که تقریباً اکثر دوره های بازار رو شخم زدم و خیلی وقته تو این بازارم. دوره ای با این حجم دیتا اونم به صورت رایگان ندیدم. مطالبی که عالیجناب خاکستر تدریس میکنن بسیاری از مطالب RTM(ایف) هست که با دانسته های خودشون شخصی سازی شده و مطالب جالبی به RTM اضافه شده که جای دیگری نیس و خودشون بهش رسیدن. شما اومدی سراغ یکی از پیچیده ترین سبک های تکنیکال، طبیعتاً انتظار نداشته باش سریع و با یکی دوبار دیدن مطالب متوجه بشی. زمانی که دوره ارائه شده حدود یکسال زمان برده،بسیاری ویدیو هارو به صورت سریالی و پشت هم تو دو هفته نگاه میکنن و مشخصه که راه به جایی نخواهند برد. فراموش نکنید مسلط شدن به سبکی که وین ریت بالای ۹۵ داره به طبع دشواری های زیادی دارد. امیدوارم موفق باشید 🌹

ارسال یک نظر

استفاده یا فروش محتوای آموزشی فراچارت در رسانه های دیگر نقض قوانین کپی رایت است و پیگرد حقوقی دارد.