جملات ژرف

شماره

جمله

1 کسانی که در بازارهای مالی شکست می خورند در حقیقت به شخصیت خود میبازند، حتی با داشتن بهترین سیستم ترید اگر شخصیت مناسبی جهت معامله گری نداشته باشید همیشه بازنده خواهید بود.
2 داشتن حد ضرر در معاملات تنها ابزار دفاعی شما در بازار است.پس به آن پایبند باشید و به ان احترام گذارید.
3 وقتی نتایج معاملات خوب نیست به خود استرس وارد نکنید، از حجم معاملات کم کنید تا سمت و سوی بازار را متوجه شوید.
4 یک استراتژی انتخاب کنید و با آن بمانید و به آن احترام بگذارید، هر روز از این شاخه به آن شاخه نپرید.
5 رابرت کیوساکی : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
6 ژورف کندی : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
7 در هنگام ورود به معاملات روی اعداد حساسیت به خرج ندهید مهم ترین چیز جهت و سوی مارکت است.
8 سردبیر سایت: هدف ما از آموزش روانشناسی در این بازارها این است که بتوانیم از این بازارها برای خود یک برده بسازیم نه اینکه برده ی این بازارها شویم، ما قصدمان این است که یاد بگیریم پول در این بازارها حرف دوم است و حرف اول روش و ذهن شماست که قدرت اصلی را به شما می بخشد….
9 یک تریدر: همیشه با شناخت روندها مشکل داشتم، وقتی وارد یک روند می شدم همیشه با ضرر همراه بود، اکنون که به گذشته فکر می کنم می بینم وقتی روند پرقدرت است چرا جلوی آن می ایستادم و معکوس میزدم، ولی در حال حاضر با رعایت مدیریت سرمایه با قاطیعیت جلوی آن می ایستم، چون تفاوت روند و اصلاح و روند های قوی و ضعیف را فهمیده ام.
10 لیورمور معتقد بود که پایین بخر و بالا بفروش غلط است و باید بالا خرید و بالاتر فروخت. لیورمور براى هر معامله یک عامل زمان هم قائل بود و پیش از ورود مى دانست که این ترید تا چه زمانى باز است و به عبارت دیگر او نقطه خروج با ضرر زمانى هم داشت.
11 نیما آزادی: چرا خلاف روند اصلی بازار معامله کردن برای بسیاری جذاب‌تر است؟ چرا بسیاری از قوانین تکنیکالی معامله‌گران را به‌ جای معامله در جهت حرکت فعلی بازار به معامله در سطوح برگشت ترغیب می کند؟
12 هوش تضمینی برای موفقیت در ترید نیست. دیسیپلین و نظم موفقیت را تضمین میکند.
13 ادوین لفور: دو جور احمق وجود دارد. احمق معمولی که کارهای اشتباه انجام میدهد و احمق وال استریتی که فکر میکند همیشه باید ترید کند.
14 هانس مارگولیوس : تنها در یک ذهن آرام است که دریافت شایسته ای از جهان وجود دارد.
15 لیورمور: فکر کردن سودآور نیست٬ صبر کردن سودآور است.
16 بیل ویلیامز: با بازار برقص ، بازاری که همواره با حرکات هارمونیک، به بالا و پایین در حرکت است، به آن اعتماد کن، قدر دان آن باش و حتی بالاتر از آن، دوستش بدار
17 بیژن پاکزاد، طراح و بنیانگذار فقید برندبیژن: اگر به پول بی احترامی کنید، برای آن خط و نشان بکشید، شرط و شروط برایش تعیین کنید، به پول توهین کنید و آن را در جای نامناسب و برای خرید آشغال خرج کنید، خُب طبیعی است که با اینکار بی لیاقتی خود را درحفظ پول ثابت نموده اید و پول وثروت سراغ شما نمی آید!
18 پیتر دراکر، پدر علم مدیریت نوین: بهترین روش برای پیش‌بینی آینده ساختن آنست.
19 طاهره جوان، بانوی کارآفرین: من خیلی نگرانم که کسی از من تجربه هایم را ندزدد و با خودم آنها را زیر خاک ببرم.
20 دکتر حمید افشاری: وقتی علم تکنیکال را بدانی یعنی نظم را میدانی و کسی که نظم را میداند، این یعنی ایمان محکم به پروردگار.

استفاده یا فروش محتوای آموزشی فراچارت در رسانه های دیگر نقض قوانین کپی رایت است و پیگرد حقوقی دارد.